Zawieszka

Cześć ❤️ Nowy wpis i kolejny poradnik. Tym razem zawieszka, która powstała szydełkiem z kordonka. Jest to ozdoba do łapacza snów, czy serwetki na obręczy. Bez wątpienia jest to bardzo efektowny dodatek. Na zdjęciu moja „ścianka” ❤️ Tu zobaczysz poprzedni układ: https://myszkaszara.pl/2021/11/srebrny-przycisk-youtube/ Dołączyła Lilianna ❤️ Prawdopodobnie na tym nie koniec, gdyż w planie kolejne serwetki do kolekcji ściennej. Miejsce na ścianie kończy się, ale to wydaje się nie być problemem. Wszystkie serwetki powstały szydełkiem 1.5mm i kordonkiem w moim ulubionym kolorze. Kordonek Maximum 1783 (ciemny beż)

Pomysł na taką ozdobę nie jest mój. Mój jest sposób wykonania. Jeśli podoba Ci się moja propozycja zawieszki to zapraszam do wspólnego szydełkowania. Przygotowałam poradnik wykonania.

Zawieszka

Dawno, dawno temu powstały poradniki na inne zawieszki, które zdobią moje obręcze. Co powiesz na wstążeczki wykonane szydełkiem? Według mnie idealne uzupełnienie 🙂

Wstążki

Piórka 🙂 Jeśli myślisz, że jest to robótka skomplikowana to zajrzyj do poradnika. Zobaczysz, że tak wcale nie jest. W prosty sposób możesz je wyczarować.

Piórka

Obręcze 🙂 Tak, małe plastikowe kółka można obrobić szydełkiem i w rezultacie cieszyć się niecodziennym efektem.

Obręcze

Dziękuję za wspólne szydełkowanie ❤️ Mam nadzieję, że spotkamy się w kolejnym poradniku i będzie to czas mile i pożytecznie spędzony, gdyż jest to dla mnie ważne. Przypomnę, że zawsze możesz wracać do tutoriali, które powstały dawno, dawno temu. Wszystkie moje filmy dostępne na moim kanale na YouTube. Pozdrawiam. Aurelia :-]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij