Moje miejsce w internecie

Witam i zapraszam ❤️

Przyszła pora spełnić swoje małe bo małe, ale zawsze marzenie. Powstała moja strona internetowa na własnej domenie. Myślałam o tym kroku już od dawna, ale jak to jest każdy wie. Poradzę sobie? Jak to wszystko ogarnąć? Cóż potrafię co nieco jeśli chodzi o obsługę komputera i znam podstawy zarządzania stroną internetową. Uczę się od najlepszych, dziękuję za pomoc 😉

Przeniosłam tutaj wpisy z poprzednich blogów, posłużą jako archiwum i nie lada pamiątka. Strona ta jest blogiem i zarazem wizytówką mojej twórczości. Jest to moje nowe miejsce w internecie obok społeczności zebranej na kanale YouTube, fanpage oraz grupie facebookowej.

Mam w planach regularnie publikować wpisy, informować o nowych wzorach, pomysłach i zachęcać do wspólnego dziergania 😉

Strona umożliwia dodawanie komentarzy do wpisów bez rejestracji, więc zachęcam do dyskusji. Zapraszam również do lajkowania i udostępniania. Z góry dziękuję!

Pozdrawiam serdecznie,

Aurelia :-]

Dołącz do rozmowy

  1. Myślę, że korzyści z przeniesienia bloga na swoją własną domenę zdecydowanie przewyższają ewentualne trudności, które występują po drodze. Przede wszystkim otrzymuje się pewną niezależność. Myślę, że to ważne, bo bywało już w przeszłości, że darmowe portale blogowe zakańczały swoją działalność. Sam w ten sposób straciłem swojego bloga. :/ Pozdrawiam i życzę sukcesów :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij