Kordonek Maximum – Opus Natura

Cześć <3

Marzenia… Mam ich wiele. Są takie, na które spełnienie pracuję ciężko i długo. Na ich dokonanie przyjdzie mi jeszcze poczekać, ale ja jestem cierpliwa. Tymczasem spełniło się moje kolejne małe marzenie. Bardzo chciałam nagrać ten odcinek gdyż od lat szydełkuję tym kordonkiem i polecam go od samego początku. Chciałam przybliżyć moim widzom Kordonek Maximum. Opowiedzieć o nim i pokazać wszystkie kolory. Nie uśmiechało mi się to, aby kupić trzydzieści jeden kordonków plus siedem z nitką metaliczną. Napisałam do producenta i wiecie co? Dostałam je w prezencie 😀

Kordonek Maximum Przyjemności

Bardzo dziękuję Opus Natura za możliwość realizacji tego projektu. Znajdziecie ich na Facebooku i Instagramie 🙂

Kiedyś nagrałam recenzję Kordonka Maximum , ale tutaj skala jest o wiele większa 😀 To już cztery lata od pierwszego kontaktu z tym produktem. Kordonki te są sprawdzone i nigdy mnie nie zawiodły, więc polecam je Wam z czystym sercem. Nigdy nie polecę czegoś z czego nie jestem zadowolona.

Jestem ciekawa, czy używasz kordonek Maximum Przyjemności? Jeśli jeszcze nie miałeś/nie miałaś okazji to, czy mój film zaciekawił Cię i wypróbujesz ten produkt?

Bardzo lubię szydełkować <3 To mnie wycisza, uspokaja, relaksuje… Nastraja pozytywnie…

Pozdrawiam. Aurelia :-]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij