Szydełkowanie w ciemno serwetka „Hania” – Podsumowanie

Cześć <3 Wszystkie szczegóły dotyczące projektu – serwetka Hania w poprzednim wpisie.

Kolejny projekt dobiegł końca. Przedstawię Wam wszystkie poradniki wykonania oraz odcinek podsumowujący. Hania jest dla mnie wyjątkowa. Jeśli i Tobie podoba się ten wzór będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz dodać komentarz. Na naszej grupie na Facebooku możesz podzielić się zdjęciem Twojej serwetki wykonanej według mojego poradnika.

Bardzo ważne jest zblokowanie serwetki. Nie tylko tej konkretnej a każdej. Naciągamy na mokro i napinamy szpilkami lub igiełkami. Trzeba robótkę ładnie uformować i nadać jej ostateczny kształt. Serwetkę można wykrochmalić jeśli lubi się sztywne serwetki. Ja moczę w samej wodzie, napinam i prasuję. Nie krochmalę bo lubię jak serwetka jest miękka.

Na zdjęciu dwie serwetki wykonane jednym wzorem z tych samych nici i tym samym szydełkiem. Myślę, że to zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów.

Hania

Bardzo fajna sprawa to umieszczenie serwetki na obręczy. Szczególnie jeśli chcemy obdarować osobę, która nie będzie umiała poradzić sobie po wypraniu serwetki. Serwetek na obręczy nie piorę. Brudzić się nie brudzą bo nikt na nich przysłowiowej kawy nie stawia 😉 Odkurzam delikatnie i tylko tyle.

Hania

Serwetka, która wykonana jest starannie z dbałością o szczegóły to idealny prezent. Jeśli jeszcze wykonana jest własnoręcznie z myślą o osobie, którą chcemy obdarować to taka robótka posiada serce… Mam na myśli również inne rękodzieło. Nie tylko serwetki, czy ozdoby wykonane szydełkiem…

Zapraszam do wspólnego szydełkowania <3

Odcinek 1
Odcinek 2
Odcinek 3
Odcinek 4
Odcinek 5

Pozdrawiam. Aurelia :-]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij