Robótka z Aurelią – Serwetka „Wiktoria”

Cześć <3

Zaczynamy kolejną robótkę w ciemno. Moi widzowie wiedzą, że jest to serwetka bo… zawsze jest to serwetka 🙂 Nie znają wzoru, gdyż jest to mój autorski wzór nigdzie wcześniej nie pokazywany. Praca podzielona jest na odcinki gdzie wykonujemy kolejne okrążenia. Przewiduję osiem poradników i dodatkowo dziewiąty odcinek przeznaczony na podsumowanie projektu. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

Do wykonania Wiktorii poleciłam Kordonek Maximum Przyjemności i uwaga… Nie jeden a aż dwa 🙂 Kolorystyka dowolna. Pracujemy szydełkiem 1.5mm.

Robótka z Aurelią – Serwetka Wiktoria – Odcinek 1

Kilka słów o Wiktorii. Imię przyszło do mnie na koniec pracy gdy już naciągnęłam i wyprasowałam serwetkę. Wcześniej serwetka nie chciała zdradzić mi swojego imienia. Zwycięstwo! Tak pomyślałam i imię Wiktoria samo się nasunęło. Jestem bardzo zadowolona z efektu mojej miesięcznej pracy. Długo powstawał wzór. Często prułam i szydełkowałam kolejny raz te same okrążenia, ale trochę inaczej. A okrążenia w dalszej części robótki są długie oj długie. Teraz pozostaje tylko… cóż nie tylko a aż nagranie, zmontowanie, opisanie… Wszystko robię sama tak jak potrafię najlepiej. To również sprawia mi wiele radości i satysfakcji.

Ciekawostka 😉

Pierwsze pięć okrążeń to mi się przyśniło. Obudziłam się nad ranem i musiałam wziąć szydełko do ręki aby nie zapomnieć wzoru. Dobrze, że była to sobota i mogłam sobie na to pozwolić… I o dziwo tych okrążeń nie musiałam poprawiać bo wszystko pasowało idealnie.

Bardzo lubię szydełkować <3 To mnie wycisza, uspokaja, relaksuje… Nastraja pozytywnie… Daje nadzieję na dobro…

Dołącz do rozmowy

  1. Jak zwykle pięknie się czyta, słucha przy robótkach, miód na 💓, cieszę się bardzo, że natrafiłam na Pani kanał na YouTube,wszyscy znajomi,rodzina zachwyceni moimi pracami,a zaczęłam od bombek😊,we wrześniu,nigdy wcześniej nie szydelkowałam.pozdrawiam serdecznie.Beata.

    1. Wspaniałe wieści 🙂 Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów w dzierganiu 🙂

  2. Witam mogłabym się dowiedzieć wymieru serwetki ?

    1. Witam. Moja Wiktoria ma 85cm średnicy. Umieściłam ją na obręczy 90cm. Gdy szydełkujemy w ciemno dane techniczne zawsze w odcinku podsumowującym 🙂 https://myszkaszara.pl/2021/03/szydelkowanie-w-ciemno-serwetka-wiktoria-podsumowanie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij