Szydełkowanie w ciemno serwetka „Wiktoria” – Podsumowanie

Cześć <3 O tym projekcie pisałam wcześniej. Znajdziesz tam informację dotyczącą nadania imienia serwetce, oraz ciekawostkę… Zdradziłam w jaki sposób powstały pierwsze okrążenia.

Wiktoria

Serwetka Wiktoria to ogromne przedsięwzięcie. Poświęciłam mu dużo pracy wymyślając wzór. Powstawał dobry miesiąc. Szydełkowałam i prułam, prułam wiele razy. Dziergałam wieczorami po pracy a w dni wolne szydełkowałam w każdej wolnej chwili. Okrążenia robiły się dłuższe i dłuższe… Było i tak, że szydełkowałam kilka dni i… musiałam spruć okrążenia bo serwetka nie układała się tak jak układać powinna. Robiłam to bez żalu. Staram się aby moje wzory były dopracowane. To wiele dla mnie znaczy. Aby nagrać i zmontować poradniki wzięłam urlop 😉 Odcinki mają po kilka minut, ale praca nad każdym rozdziałem to wiele godzin… Jestem bardzo zadowolona, dumna i szczęśliwa. Serwetka prezentuje się pięknie. Według mnie jest skromna i zarazem elegancka.

Zapraszam do wspólnego szydełkowania. Do dzielenia się zdjęciem Waszej Wiktorii na Naszej grupie na Facebooku.

Część pierwsza
Część druga
Część trzecia
Część czwarta
Część piąta
Część szósta
Część siódma
Część ósma
Podsumowanie

Było dużo pracy, ale było jeszcze więcej przyjemności, radości, satysfakcji i zadowolenia. Projekt szydełkowanie w ciemno serwetka Wiktoria zakończył się, ale będą kolejne. Będą bo muszą być, gdyż dają wiele radości nie tylko mi przy tworzeniu, ale przede wszystkim moim widzom podczas odkrywania kolejnych okrążeń 🙂 Bardzo, ale to bardzo serdecznie dziękuję za wspólne szydełkowanie. Za przemiłe komentarze, oraz łapki w górę.

Bardzo lubię szydełkować <3 To mnie wycisza, uspokaja, relaksuje… Nastraja pozytywnie… Daje nadzieję na dobro… Na życzliwość… Jest to radość dzielenia się nie tylko wzorem a również niezwykłym fizycznym prezentem… Szydełkowanie daje możliwość twórczego spędzania czasu… Satysfakcja po wykonanej pracy ogromna…

Dołącz do rozmowy

 1. Z braku słów i zbierania szczęki z podłogi, powiem tylko, wielkie WOW ❤️

  1. Dziękuję 🙂

  2. Abojanowska07@gmail.com mówi:

   Zrobiłam z Pani filmów już Zuzanne i Lilianę. Wiktorii zrobiłam ponad połowę i sprulam, ale chce zacząć jeszcze raz. Robię z innych nici i za nic nie mogę dobrać szydełka, cały czas robótki jest jakby „za dużo”. Z uwagi na to szydelko mam wziąć mniejsze czy większe?

   PS. Wybór padł akurat na te trzy, ponieważ mam trzy córki o tych imionach 🙂

   1. Cześć 🙂 Moja rada w takich wypadkach jest zawsze taka sama. Jeśli wydaje się, że robótki jest za dużo trzeba napiąć to co się ma (na sucho) i wszystko będzie wiadomo. Co do Wiktorii to przy takiej ilości ananasów jest takie wrażenie… Pozdrawiam 🙂

 2. Nicoletta Zonca mówi:

  lo sto facendo anche io sono a l ultimo video molto bello grazie ho fatto tanti tuoi lavori

 3. Piękna. Podziwiam za pomysłowość, cierpliwość i pasję!

  1. Dziękuję 🙂

 4. Bardzo ładny wzór i imponujące rozmiary przedsięwzięcia :). Moja żona właśnie rozpoczyna przygodę robienia na drutach i mam wrażenie, że faktycznie czasem tego prucia jest więcej niż szycia :). Ale końcowy efekt jest ekstra. Pozdrawiam!

 5. Serwetka Wiktoria mówi:

  Witam serdecznie. Z tej strony Aldona.
  Szydelkowalam z pania serwetke Wiktorie.
  Jest piekna. Lecz na koniec pofalowala mi sie. Niewiem dlaczego
  Policzylam motywy ijest ich 128 wedlug planu
  Gdzie popelnilam blad?

  1. Cześć 🙂 Serwetkę po wykonaniu trzeba naciągnąć. Wydobyć z niej całe piękno, które skrywa.

 6. Zaczarowane szydełko Karoli mówi:

  Witam bardzo podoba mi się serwetka Wiktoria i zastanawiam się ile ona ma cm średnicy po zakończeniu ? Chciałabym zrobić serwetkę, która będzie miała co najmniej 70 cm średnicy. Czy poza Wiktoria są inne serwetki takich gabarytów ? Czy jest możliwość szydełkowania ze schematu a nie z filmiku?

  1. Cześć 🙂 Moja Wiktoria ma 85cm średnicy. Tak mam inne wzory na większe serwetki. Schematów nie udostępniam i nie wyrażam zgody na ich udostępnianie i rozpowszechnianie. Tworzę poradniki filmowe. Pozdrawiam 🙂

 7. Obrecze na serwetki mówi:

  Droga Pani Aurelio, czy moze mi pani polecic gdzie najlepiej zaopatrywac sie w obrecze na te wspaniale serwetki?
  Z mniejszymi nie ma problemu – chocby takie bambusowe mozna kupic praktycznie wszedzie. Ale kiedy robotka ma tak znaczaca srednice powstaje problem z dostepnoscia. Czy moglaby Pani zdradzic gdzie zaopatruje sie Pani w obrecze?
  Pozdrawiam,
  Olga

  1. Cześć 🙂 Ja zaopatruję się na Allegro. Pozdrawiam 🙂

 8. Jolanta mówi:

  Witam, czy jest na filmik na yt serwetki, gdzie pokazane są zawieszki nr 1 do łapaczy. Serwetka jest piękna i bardzo bym chciała ją zrobić.

  1. Cześć 🙂 Wszystkie moje poradniki na moim kanale na YouTube 🙂 Zawieszki do łapaczy numer 1 tu: https://youtu.be/kJz2kY3nBQc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij