Regina

Cześć <3 Regina jest dumna… elegancka i piękna. Wyróżnia się… ma ogromne ambicje. Dla mnie to królowa <3 Ta serwetka bardzo chce znaleźć się w Twoim domu. A może… wykonasz ją i podarujesz komuś bliskiemu? Zrób tak koniecznie, ponieważ ta serwetka to robótka obowiązkowa.

Tym razem nie była to robótka w ciemno a pokazałam gotową serwetkę na samym początku. Wykonasz podaj autora wzoru, gdyż jest to mój autorski wzór. Który to już? A ile ich jeszcze będzie? Odpowiedź zawsze ta sama… Dużo jest a będzie jeszcze więcej bo nie zamierzam spocząć na laurach. Dziękuję pięknie za oznaczanie mnie jako autora wzoru <3 Za miłe komentarze i łapki w górę. Jest to dla mnie bardzo miłe <3

Podstawą serwetki Regina jest element Perła. To już trzecia propozycja robótki gdzie użyłam tego elementu. Jak go wykonać zobaczysz tutaj:

Element Perła

Propozycja numer dwa to bombka. Na nią również jest poradnik. Więcej informacji w tym wpisie.

Wracając do królowej… Powstały dwa poradniki wykonania. W pierwszym pokazałam robótkę do okrążenia trzynastego. W drugim od czternastego do dwudziestego czwartego.

Regina 1
Regina 2

Myślę, że widzowie mojego kanału na YouTube mnie nie zawiodą i wiele serwetek Regina powstanie. Oczywiście kolorystyka jest dowolna. I jeszcze jedno…Możesz wzór powiększyć w bardzo prosty sposób. Wykonałam wersję powiększoną kordonkiem Maximum Przyjemności i szydełkiem 1.5mm. Dzięki temu wiem, że jeden kordonek 565m na 100g wystarczy do wykonania wersji podstawowej czyli 24 okrążeń. Jeszcze trochę zostanie 🙂 Oczywiście coś z reszty powstanie my dziewiarki dobrze wiemy, że każdy metr nici jest na wagę złota 😀 Ile potrzeba nici do wykonania powiększonej wersji Reginy? Dowiesz się tego z poradnika.

Regina wersja powiększona

Podsumowując. Wersja podstawowa, czy powiększona? A może… ten wzór nie przypadł Ci do gustu? Cóż, może być i tak. Nie martw się tym bo ja z tym „obowiązkiem” żartowałam 😉 Robótka i czy to będzie serwetka, czy coś innego przede wszystkim ma się podobać Tobie.

Dziękuję pięknie za uwagę i do kolejnego wpisu a może również do… usłyszenia i wspólnego szydełkowania <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij