Lucyna

Lucyna ❤️ Tak chciała się nazywać moja nowa serwetka. Może wiecie a może nie, że każdy mój wzór na serwetkę dostaje imię. To imię przychodzi w trakcie pracy nad wzorem. Tym razem jest to piękne imię Lucyna. Serwetka też jest piękna 😉 Podoba Ci się i chcesz ją wykonać? Bardzo proszę. Jest poradnik wykonania. Zapraszam do wspólnego szydełkowania ❤️ Wykonamy osiemnaście okrążeń. U mnie te okrążenia dały średnicę 33cm, ale musisz wiedzieć, że ja serwetek nie krochmalę. Napinam, blokuję i prasuję. Oczywiście możesz serwetkę wykrochmalić będzie trochę większa.

Lucyna

Do wykonania tego projektu polecam Kordonek Maximum i szydełko 1.5mm. Kolorystyka dowolna. Kordonek Maximum daje nam duży wybór w tej kwestii. Jeśli zastanawiasz się, który kolor wybrać to zapraszam na stronę producenta https://centrumwloczek.pl/robotki-reczne/opus-natura-maximum.htmlI I do zapoznania się z moją recenzją https://myszkaszara.pl/2021/02/kordonek-maximum-opus-natura/ Zobaczysz tam wszystkie kolory.

Poradnik wykonania tu:

Jestem bardzo zadowolona z tego projektu, ponieważ serwetka jest skromna a efektowna. To jest to co lubię. Motyw ozdobny to wzór, który już pokazywałam. Ostatnio przewija się w moich poradnikach. Jeszcze do niego wrócę. Prośba ❤️Wykonasz podaj autora wzoru, udostępnij poradnik, oznacz mnie na zdjęciu robótki #aureliamyszkaszara @aureliamyszkaszara ❤️ Dziękuję za to i za wspólne szydełkowanie. Mam nadzieję, że przynosi ono Wam tyle radości co mi ❤️

Pozdrawiam i do kolejnego wpisu, poradnika, projektu, czyli wspólnego szydełkowania. Aurelia :-]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij