Stokrotka – Element

Cześć <3 Stokrotka to mój wzór na szydełkowy element, który daje możliwość wykonania nie tylko serwetki. Jeśli połączysz więcej elementów to powstanie bieżnik a nawet obrus. I to nie wszystko 😉 Możesz wykonać chustę, bluzkę, czy firankę. Tak naprawdę co tylko chcesz…

Elementy wykonałam kordonkiem Stokrotka, który nadał się do tego projektu idealnie. Wzór jest delikatny i nici dodatkowo nadają robótce lekkości. Efekt końcowy bardzo mnie cieszy. Kordonek ten jest na naszym rynku od ponad piętnastu lat a ja go praktycznie nie znałam a jest co poznać. Paleta barw jest ogromna. Sprawdziłam to i Ty też możesz kliknij tu: Kordonek Stokrotka. Nici są fantastyczne… myślę że do nich wrócę.

Przygotowałam bardzo przystępny poradnik. Tak przynajmniej myślę 😉 Pokazuję cały proces powstawania od przedstawienia materiałów, wykonania elementu, łączenia w większa całość. Dodatkowo pokazałam dokładnie jak wykonać obwódkę gotowej robótki. Moim zdaniem takie zakończenie pracy jest trafionym pomysłem.

Stokrotka

Zapraszam do wspólnego szydełkowania i pochwalenia się gotową robótką, czy to w trakcie pracy na Naszej grupie na Facebooku.

Bardzo lubię szydełkować <3 To mnie wycisza, uspokaja, relaksuje… Nastraja pozytywnie… Daje nadzieję na dobro… Na życzliwość… Jest to radość dzielenia się nie tylko wzorem a również niezwykłym fizycznym prezentem… Szydełkowanie daje możliwość twórczego spędzania czasu… Satysfakcja po wykonanej pracy ogromna…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij