Stokrotka – Element

277

Cześć <3 Stokrotka to mój wzór na szydełkowy element, który daje możliwość wykonania nie tylko serwetki. Jeśli połączysz więcej elementów to powstanie bieżnik a nawet obrus. I to nie wszystko 😉 Możesz wykonać chustę, bluzkę, czy firankę. Tak naprawdę co tylko chcesz…

Elementy wykonałam kordonkiem Stokrotka, który nadał się do tego projektu idealnie. Wzór jest delikatny i nici dodatkowo nadają robótce lekkości. Efekt końcowy bardzo mnie cieszy. Kordonek ten jest na naszym rynku od ponad piętnastu lat a ja go praktycznie nie znałam a jest co poznać. Paleta barw jest ogromna. Sprawdziłam to i Ty też możesz kliknij tu: Kordonek Stokrotka. Nici są fantastyczne… myślę że do nich wrócę.

Przygotowałam bardzo przystępny poradnik. Tak przynajmniej myślę 😉 Pokazuję cały proces powstawania od przedstawienia materiałów, wykonania elementu, łączenia w większa całość. Dodatkowo pokazałam dokładnie jak wykonać obwódkę gotowej robótki. Moim zdaniem takie zakończenie pracy jest trafionym pomysłem.

Stokrotka

Zapraszam do wspólnego szydełkowania i pochwalenia się gotową robótką, czy to w trakcie pracy na Naszej grupie na Facebooku.

Bardzo lubię szydełkować <3 To mnie wycisza, uspokaja, relaksuje… Nastraja pozytywnie… Daje nadzieję na dobro… Na życzliwość… Jest to radość dzielenia się nie tylko wzorem a również niezwykłym fizycznym prezentem… Szydełkowanie daje możliwość twórczego spędzania czasu… Satysfakcja po wykonanej pracy ogromna…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2021
Zamknij