Świeczka na choinkę

Cześć <3 Świeczka na choinkę to bardzo prosty a efektowny wzór. Powstał drugi poradnik na taką ozdobę, ale przedstawię Wam również wzór pierwszy. Cóż… nie pokazałam go tu na moim blogu więc nadrabiam to niedopatrzenie.

Zastanawiasz się do czego jest ta dziurka w środku? To nic innego jak mocowanie świeczki na gałązce choinki 🙂 Sprawdza się. Wiem bo przetestowałam i jestem zadowolona z takiego rozwiązania. Można również wykonać zawieszkę i powiesić świeczkę tradycyjnie za sznureczek jak bombkę 🙂 Wystarczy zamiast pikotka na płomyku świeczki wykonać więcej oczek łańcuszka i będzie zawieszka.

Świeczka na choinkę wzór drugi to połączenie wzoru pierwszego i gwiazdki na choinkę wzoru jedenastego. Myślę, że piękny efekt dała ta kombinacja. Wzór drugi podoba mi się jeszcze bardziej niż ten pierwszy 🙂 A jakie jest Twoje zdanie?

Wzór 2
Wzór 1

Tradycyjnie zapraszam do wspólnego szydełkowania. Będzie mi bardzo miło jeśli pokazując zdjęcie Swojej robótki wspomnisz, że praca powstała przy pomocy mojego poradnika. Pochwal się gotową robótką, czy to w trakcie pracy również na Naszej grupie na Facebooku. A może odwiedzisz mnie na Instagramie? Czekam na Ciebie <3

Pozdrawiam. Aurelia :-]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij