Dzwonki na choinkę

Cześć <3 Lato w pełni a ja szydełkuję ozdoby na choinkę. W ostatnim wpisie przedstawiłam Wam drodzy goście drugi wzór na szydełkową płaską świeczkę. Więcej o tym projekcie tutaj. Tym razem powstają poradniki wykonania na dzwonki krochmalone na formie styropianowej. Na moim kanale na YouTube znajdziecie również poradniki na dzwonki na wypełnieniu plastikowym/akrylowym (to jedno i to samo). Z wypełnieniem, czy bez dzwonki to piękna ozdoba na choinkę. Tych na wypełnieniu nie pokazywałam tu na mojej stronie (jak wiele innych projektów)… Koniecznie muszę to i dużo więcej nadrobić. Muszę i nadrobię, ale… właśnie zawsze jest małe ale. Cierpię na chroniczny brak czasu. Przyznam się… Każdą wolną chwilę spędzam z szydełkiem bo to mnie relaksuje, uspokaja, wycisza.

Wracając do tematu głównego tego wpisu przedstawię trzy poradniki wykonania na dzwonki krochmalone na formie styropianowej. Zaczynamy 🙂

Wzór 1
Wzór 2
Wzór 3

W przygotowaniu jeszcze dwa poradniki na dzwonki na choinkę. Następnie zamierzam wymyślić kolejny wzór na serwetkę 🙂 Bardzo tego chcę gdyż za serwetkami tęsknię i to bardzo… Tym czasem żegnam się z Wami dziękując za poświęcony mi czas. Cieszę się ogromnie, że tu jesteś <3 Pozostaw po sobie ślad. Dlatego zostaw komentarz… daj serduszko. Jeśli zechcesz szydełkować według mojego poradnika to życzę Ci miłego wspólnego szydełkowania.

Serdecznie pozdrawiam i do kolejnego wpisu, poradnika, projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij