Inspiracja

Cześć <3 Inspiracja to mój nowy wzór na szydełkowy element. Jeśli jesteś u mnie pierwszy raz to wiedz, że kocham motywy, które łączą się w większą całość. Tradycyjnie łączymy w ostatnim okrążeniu, gdyż jest to mój ulubiony sposób. Jeśli znasz mnie nie od dziś to widziałeś/widziałaś inne wzory na moje szydełkowe elementy. A może nawet szydełkowałeś/szydełkowałaś, któryś z poprzednich wzorów?

Wracając do tematu tego wpisu. Inspiracja to prosty wzór i rewelacyjny efekt końcowy. Połączyłam szesnaście motywów i mam serwetkę. Ty możesz wykonać tylko jeden element i cieszyć się na przykład z podkładki pod kubek. Możesz tym wzorem wyczarować dużą serwetę lub obrus. Zapraszam do wspólnego szydełkowania i podzielenia się zdjęciem gotowej robótki, czy to w trakcie pracy na Naszej grupie na Facebooku <3

Inspiracja

W kolejnym wpisie będzie serwetka. I będzie to szydełkowanie w ciemno 🙂 Serwetka Łucja już jest i jest piękna. Zdradzę, że do wykonania Łucji potrzebujemy trzy lub cztery kordonki Stokrotka i szydełko 1.25mm 🙂 Dlaczego trzy lub cztery? Dużo zależy od tego jak szydełkujesz. Luźniej, czy ściślej… Co do nowego projektu… nic więcej nie zdradzę.

Pozdrawiam i życzę miłego wspólnego szydełkowania <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij