Srebro

Cześć <3 Srebro to mój kolejny wzór na szydełkową bombkę. Tradycyjnie zapraszam do wspólnego szydełkowania. Przygotowałam dwa poradniki wykonania. W pierwszym pokazuję jak wykonać bombki o średnicy ośmiu, dziesięciu i dwunastu centymetrów. W drugim przedstawiłam sposób wykonania bombki o średnicy sześciu centymetrów.

Jeden wzór wiele możliwości. Możesz w bardzo prosty sposób dopasować wzór do swojego sposobu szydełkowania, czy do innej formy. Wystarczy wykonać różną liczbę motywów podstawowych w pierwszym okrążeniu oraz dopasować liczbę powtórzeń wzoru ozdobnego. Zamykając robótkę na formie wykonaj tyle oczek łańcuszka ile potrzebujesz, tak aby wzór pięknie się naciągnął.

Do wykonania bombek poleciłam Kordonek Maximum Przyjemności. Oczywiście kolorystyka jest dowolna, ale proszę zwrócić szczególną uwagę na kolor 1777 (Met) beżowo-złoty. Może już nim pracowałeś/pracowałaś? Na zdjęciach bombki wykonane właśnie kordonkiem w tym kolorze. Przepięknie się prezentują <3 Zapraszam na stronę producenta https://centrumwloczek.pl/robotki-reczne/opus-natura-maximum.html tam znajdziesz wszystkie kolory tego kordonka. Możesz również zapoznać się z moją recenzją tych nici https://myszkaszara.pl/2021/02/kordonek-maximum-opus-natura/ <3

Przechodzimy do poradników 🙂

Srebro
Srebro

Dziękuję pięknie za uwagę i życzę miłego wspólnego szydełkowania. Pozdrawiam. Aurelia :-]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij