Monika – Metamorfoza

Cześć ❤️ Monika to mój wzór na serwetkę. Monika i jej metamorfoza jest skromna, ale ciekawa i ma to coś co sprawia, że wzrok zatrzymuje się na niej choć na chwilę. To moje zdanie. Chętnie poznam Twoje. Która wersja podoba się Tobie? Może obie?

Wersja podstawowa tu: https://myszkaszara.pl/2022/04/monika/

Skrót 😉

Monika – Metamorfoza tu:

Część 1
Część 2

Wersja podstawowa to szesnaście okrążeń. Pierwsze piętnaście okrążeń dla Moniki i jej metamorfozy są wspólne. Szesnaste okrążenie wykonujemy już inaczej i pracujemy dalej. Zmieniony wzór ma dziewiętnaście okrążeń 🙂 Poradnik podzieliłam na dwie części. Jeśli już znasz Monikę to zapraszam na część drugą metamorfozy. Starałam się pokazać proces powstawania serwetki jak najlepiej. Myślę, że udało mi się stworzyć nie tylko piękny wzór, ale również przystępną instrukcję wykonania.

Jeśli wykonasz serwetkę i potrafisz docenić moja pracę to będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz moje poradniki, dasz łapkę w górę i nie zapomnisz zostawić kilku słów od Siebie. To Twój wkład w rozwój mojego kanału na YouTube ❤️ Dziękuję za to i oczywiście za wspólne szydełkowanie. Pozdrawiam. Aurelia ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij