Janek numer 2

Cześć ❤️ Janek numer 2 to trójkątny szydełkowy element, który jest uzupełnieniem kwadratu o tej samej nazwie. Pisałam i przedstawiłam tę robótkę w poprzednim wpisie: https://myszkaszara.pl/2022/06/janek/

Trójkątny element to tak naprawdę brakujące ogniwo jeśli chcemy wzorem elementów kwadratowych wykonać na przykład chustę. Oczywiście nie tylko chustę… Możemy wykonać firankę, czy zazdrostkę i kwadraty ułożyć tak aby dół robótki miał „ząbki” 😀 Na górze wystarczy dołączyć trójkąty i tworzy się linia prosta.

Elementy kwadratowe powstają w okrążeniach a trójkątne w rzędach. Przygotowałam poradnik wykonania elementu trójkątnego i połączenia go z robótką w miejscu dedykowanym dla takiej cząstki.

Janek numer 2

Janek 2

To by było na tyle w tym wpisie… Wracam do szydełka 🙂 Przygotowuję poradnik na obrobienie elementu Janek w kwadracie. Myślę, że po wykonaniu i połączeniu przyda się poradnik na obwódkę. Zapraszam na naszą grupę na Facebooku gdzie dzielimy się zdjęciami robótek wykonanych według moich poradników. A może odwiedzisz mnie na Instagramie?

Dziękuje pięknie za poświęcony czas ❤️ Za wspólne szydełkowanie? Pozdrawiam. Aurelia ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij