Efekt – Szydełko

Cześć <3 Efekt – tak nazwałam mój nowy wzór i jest to element na szydełko. Segment, który możesz połączyć w większą całość. Elementy łączymy w ostatnim okrążeniu co jest bardzo wygodne, gdyż nie zostawiamy na koniec pracy, która mogłaby być nużąca. Efekt tak jak Moc nie potrzebuje obwódki, czy ozdobnego obrobienia całości. Przyjemność z szydełkowania zapewniona, gdyż wzór jest sprawdzony i pewny.

Internet jest pełen szydełkowych elementów i do wykonania tego konkretnego posłużyły mi jako inspiracja. Jestem zachwycona efektem końcowym całości ponieważ praca jest szybka, przyjemna a efekt oszałamiający. Sprawdź sam/sama. Zapraszam do wspólnego szydełkowania 🙂 Podziel się zdjęciem gotowej robótki, czy to w trakcie pracy na Naszej grupie na Facebooku.

Efekt

Bardzo lubię szydełkować <3 To mnie wycisza, uspokaja, relaksuje ponieważ nastraja pozytywnie… Daje nadzieję na dobro… Na życzliwość… Jest to radość dzielenia się nie tylko wzorem a również niezwykłym fizycznym prezentem… Szydełkowanie daje możliwość twórczego spędzania czasu… Satysfakcja po wykonanej pracy ogromna… Lubię wracać i wspominać jak i z czego powstała praca sprzed lat… Lubię robótki użytkowe spełniające swoje zadanie…

Pozdrawiam. Aurelia <3

Dołącz do rozmowy

  1. Aurelio; super praca i piękne wykonanie:-) dzięki i pozdrawiam, bo na pewno skorzystam:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij