Kasia

Cześć ❤️ Witam bardzo serdecznie na mojej stronie poświęconej robótkom ręcznym. Przygotowuję wpis i okazuje się, że ostatnia publikacja ukazała się prawie trzy tygodnie temu. Szok 😉 Czas ucieka nieubłaganie. Dużo dzieje się w moim życiu, ale jestem, szydełkuję i wymyślam kolejne wzory na serwetki ❤️ Tyle dla usprawiedliwienia (siebie przed sobą). Wracam do tematu tego postu, którym jest mój nowy wzór na serwetkę. Jest to serwetka Kasia, która według mnie jest bardzo ładna. Jeśli i Tobie wzór podoba się to zapraszam do wspólnego szydełkowania ❤️

Przygotowałam poradnik wykonania. Starałam się bardzo dokładnie prowadzić przez każde okrążenie. Wzór to piętnaście okrążeń, które dały mi trzydzieści sześć centymetrów średnicy. Średnica serwetki może się różnić, ponieważ wszystko ma znaczenie, a więc nici, szydełko, sposób szydełkowania, zblokowanie gotowej robótki, wyprasowanie, czy wykrochmalenie.

Do wykonania tego projektu polecam Kordonek Maximum i szydełko 1.5mm. Kolorystyka jak zawsze dowolna, więc wybierz kolor, który podoba się Tobie. Kordonek Maximum ma wiele pięknych kolorów. Nie wiesz, który wybrać? Zapraszam na stronę producenta https://centrumwloczek.pl/robotki-reczne/opus-natura-maximum.html I do zapoznania się z moją recenzją https://myszkaszara.pl/2021/02/kordonek-maximum-opus-natura/ Zobaczysz tam wszystkie kolory.

Kasia

Serwetka wykonana? Jak się szydełkowało? W jakim kolorze powstała Twoja serwetka Kasia? Tradycyjnie w bieli, świątecznie w czerwieni, czy w innym jednym z Twoich ulubionych kolorów? Myślę, że tak naprawdę na jednej serwetce Kasi się nie skończy, gdyż robótka jest przyjemna a efekt wyjątkowy.

Dziękuję za uwagę, za wspólne szydełkowanie, za wspólnie spędzony czas. Jest mi bardzo miło, że zechciałeś/zechciałaś mnie odwiedzić ❤️ Polecam zasubskrybować mój kanał na YouTube gdyż tam znajdziesz wszystkie moje poradniki 🙂 Będę szczęśliwa jeśli nie zapomnisz o mnie i oznaczysz mnie na zdjęciu robótki, którą wykonujesz według mojego poradnika. Do kolejnego wpisu. Pozdrawiam. Aurelia :-]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zamknij
myszkaszara.pl © Copyright 2022
Zamknij